Vyhliadková plavba

Párty loď alebo rýchločln

Dĺžka plavby:
Podľa trasy

Trvanie plavby:
30 – 240 min

Ponúkame výletné plavby párty loďou alebo rýchločlnom po Dunaji. Kapacita výletného plavidla je od 5 do 13 osôb (s kapitánom). Vďaka komfortnému sedeniu na párty lodi si môžete užiť pohodovú i adrenalínovú jazdu aj s občerstvením a pochutnať na grilovaných špecialitách. Na výletnej plavbe Vám bude vyhrávať muzika a o príjemné osvieženie sa postará kapitán a chladiaci box.

Tieto plavby sú určené rôznym skupinám a popri historických a moderných dominantách mesta Vás potešíme aj romantickými zákutiami. Plavbu si môžete spestriť so zástavkami podľa dohody.

Párty loď je veľmi stabilná, rovná paluba zabezpečuje pohodlný nástup aj výstup a pohyb po lodi. Vhodná aj pre imobilných pasažierov a aj deti. Nástup podľa dohody buď v maríne vo Vlčom hrdle alebo na jednom z pontónov v Starom meste.

Najobľúbenejšie trasy plavieb z Bratislavy sú Devín, Čunovo, Hainburg, Čilistov.

Rezervácia potrebná!

Plavba – Staré mesto

Naloďte sa na vlnu zážitkov na rýchly motorový čln priamo zo Sundecku. Počas plavby spoznáte krásu Bratislavy z vodnej hladiny od Eurovei až po River Park.

Trvanie: 20 min
Nalodenie: Sundeck
Vylodenie : Sundeck
Max. počet osôb: 8

Art Taxi

Máte radi umenie? Výletná plavba spojená s prehliadkou galérie súčasného svetového umenia Viktoria´s Gallery. Najprv sa preveziete na rýchlom motorovom člne na Dunaji, potom si doprajete kultúrny zážitok s prehliadkou galérie a naspať Vás odvezieme na Vašu párty loď Sundeck.

Trvanie: 60 min
Nalodenie: Sundeck
Zastávka: Riverpark Viktoria´s Gallery
Vylodenie: Sundeck
Max. počet osôb: 8

Plavba Bratislava – Devín

Na vlne zážitkov sa môžete plaviť aj do histórie. Vychutnajte si atmosféru na plavbe starou Bratislavou a popod majestátny hrad Devín.

Trvanie: 60 min
Nalodenie: Sundeck
Vylodenie: Sundeck
Max. počet osôb: 8

Party – Oslavy – Firemné Eventy

Nemusíte zakotviť iba v podniku, oslávte svoj deň netradične na vlnách Dunaja. Najflexibilnejšia plavba sa prispôsobí Vašim požiadavkám. S lodnými kapitánmi si užijete adrenalínovú plavbu alebo pohodový relax.

Nalodenie: Sundeck
Vylodenie: Sundeck
Max. počet osôb na loď: 7 osôb
Možnosť objednať : 3 lode

Relax na Dunaji

Spojenie dokonalého oddychu so spoznávaním krás Dunaja s možnosťou vodných športov.

Nalodenie: Sundeck
Vylodenie: Sundeck
Max. počet osôb na loď: 7 osôb
Možnosť objednať až 3 lode

Žiadosť o cenovú ponuku

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas eventu a počet hostí ako aj ďalšie požiadavky. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na event: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?