Pre agentúry

Program na mieru

Vy nám povedzte, čo potrebujete a my zariadime, aby to bolo dokonalé! Ak hľadáte v Bratislave a okolí niečo tradičné i netradičné, sme tu pre Vás. Máme skúsenosti s organizáciou veľkých medzinárodných eventov, konferencií, ale aj úžasných svadieb, dokonalých narodeninových osláv či iných životných míľnikov. Zabezpečíme Vám aj ubytovanie, stravovanie i pestrý program, ktorým nadchnete svojich klientov.

Poskytujeme full servis – u nás máte všetko pod jednou strechou!

elesko

Vláčik Blaváčik

Hľadáte netradičný dopravný prostriedok alebo inú ako klasickú prehliadku? V našej garáži parkuje 7 vyhliadkových vláčikov Blaváčikov, každý s kapacitou 56 miest. Vieme takto veľmi efektívne prepraviť v rámci Bratislavy a bližšieho okolia takmer 400 hostí naraz. Výhodou je, že vieme prísť aj na miesta, kam nemôže autobus.

Organizujete event a hľadáte niečo, čím obohatíte program v našom meste? Prehliadka vláčikmi je určite to pravé. A ak pripravte prekvapenie pre svadobných hostí – odvezte ich červeným vláčikom z obradu do reštaurácie alebo im prichystajte nezabudnuteľnú okružnú jazdu po Bratislave so zastávkou na hrade alebo na iných fotogenických miestach a zákutiach. Vláčik a svadobčania – to je vždy dobrá kombinácia!

Transfery i ubytovanie

Na transfery Vám poskytneme luxusné vozidlá i autobusy so všetkými vymoženosťami, pripravíme výlety po Bratislave i blízkom okolí, ale aj niekoľkodňové poznávanie Slovenska. Ubytujeme Vašich hostí v hoteloch podľa Vášho výberu a navrhneme sprievodné podujatia aj prehliadky.

Zážitkové programy

Sme odborníci aj na zážitkový turizmus a radi aj Vašim zahraničným klientom predstavíme netradičný pohľad na život v menšej obci. Ku sebe domov Vás pozvú milí hostitelia, porozprávajú Vám o svojom živote a záľubách, ponúknu nejednou domácou či regionálnou špecialitou alebo Vám zahrajú a zaspievajú svoju obľúbenú pieseň. Garancia doživotných spomienok!

Žiadosť o cenovú ponuku

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas eventu a počet hostí ako aj ďalšie požiadavky. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na event: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?