Vláčik Blaváčik

Vitajte na palube našich vláčikov!

Hľadáte pohodlný a zároveň netradičný spôsob ako spoznať Bratislavu a okolie? Využite naše vyhliadkové vozidlá Vláčiky Blaváčiky a poďte s nami na výlet! V ponuke sú pravidelné linky na Bratislavský hrad, na Devín i na Železnú studničku.

Na jazdy vláčikom sa objednajte online alebo e-mailom. Vláčik Blaváčik/Bratislava City Train má vo svojich vagónoch miesto pre 56 osôb a je ideálny dopravný prostriedok nielen pre Váš firemný či rodinný výlet, ale aj na svadby, promócie či iné oslavy. Keďže máme až 7 vláčikov, zvládneme aj veľké skupinu či eventy.

Vláčik blaváčik

Vláčik Blaváčik

Všetky vozidlá sú vyrobené na mieru u tradičných výrobcov cestných vláčikov v Taliansku a Česku. Vláčiky majú pevnú strechu a sťahovacie okná, pohodlné sedadlá a sú komplet ozvučené. Premávame za každého počasia.

Nastúpte a tešte sa na nezabudnuteľný zážitok.

Naši sprievodcovia Vám počas cesty poskytnú všetky potrebné informácie o meste a jeho histórii. Popis jednotlivých trás, našich vozidiel, možnosti prenájmu i všetky ďalšie informácie nájdete na www.blavacik.sk.

Darček pre deti aj seniorov

Darček pre deti aj seniorov

Vláčik je veľkým lákadlom pre najmenších, ale pohodlné sedenie s nízkym nastupovaním cez široké dvere ocenia aj seniori s obmedzenou hybnosťou.

Vláčik jazdí za každého počasia a prevezie Vás aj miestami, kam sa nedostane ani autobus či električka.

Vláčik na svadbe

Vláčik na svadbe

Pripravte prekvapenie pre svojich svadobných hostí a odvezte sa s nimi červeným vláčikom z obradu do reštaurácie alebo si spravte nezabudnuteľnú okružnú jazdu po Bratislave so zastávkou na hrade alebo na iných fotogenických miestach a zákutiach.

Vláčik a svadobčania – to je vždy dobrá kombinácia!

Celá trieda na výlete

Celá trieda na výlete

Kapacita jedného vláčika je 56 miest a keďže máme týchto vozidiel až 7 vieme na parádny výlet odviezť naraz nielen celú triedu, ale aj celú školu či škôlku. Vláčiky vieme pristaviť až ku školskému vchodu alebo prísť na najbližšiu zastávku či vlakovú stanicu.

Ku každej jazde Vám okrem skúseného šoféra pribalíme aj milú sprievodkyňu či sprievodcu!

Vláčik Blaváčik netreba dobiehať – stačí si nastúpiť!