Prehliadky a výlety

Autobusová prehliadka

Cestovať po našom hlavnom meste je vždy dobrodružstvo. V modernom autobuse Vám ukážeme nielen historickú, ale aj modernú tvár Bratislavy. Z hradného kopca uvidíte dychberúce výhľady na rieku Dunaj a susedné krajiny a z nových projektov Vás určite očaria Sky Park od svetoznámej architekty Zary Hadid, Twin City i nové Nivy. Ak máte čas, vezmeme Vás aj po stopách komunistickej architektúry, alebo pod hrad Devín či ku fabrike Volkswagen. Nebude chýbať ani bonus v podobe skvelého sprievodcu! Naše autobusy i mikrobusy patria k najmodernejším v Európe a sú okrem dezinfekcie vybavené aj jedinečným systémom prúdenia vzduchu, ktorý spĺňa všetky hygienické normy nastavené v dôsledku pandémie.

Odporúčame skombinovať: s pešou prehliadkou Starého mesta, s vyhliadkou na UFO, s návštevou hradu Devín a ochutnávkou tradičného ríbezľáku, s výletom do Malých Karpát, s Galériou Danubiana v Čunove,  prípadne s prehliadkou výrobnej haly vo Volkswagene…

Čo všetko uvidíte počas prehliadky: Dóm sv. Martina, Michalská brána, Reduta, Bratislavský hrad, Nový most a UFO, Slavín, Kostol sv. Trojice, Grassalkovičov palác, Eurovea, mestské hradby i budovu parlamentu.

Trvanie prehliadky: 1,5-3 hodiny, podľa Vášho uváženia, času a kondície 🙂

Panorama St Martin Dom

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?