Prehliadky a výlety

Hrad Devín a ríbezlák

Objavte s nami krásy starobylého hradu Devín, ktorý sa nezmazateľne zapísal do slovenských dejín. Náš sprievodca Vám priamo pri sútoku Moravy a Dunaja okrem historických faktov predstaví i mnohé legendy spojené s týmto miestom. Poznáte už príbeh lásky rytiera Mikuláša a krásnej Margarétky alebo povesť o hradnej studni? Národná kultúrna pamiatka patrí k najnavštevovanejším lokalitám v okolí a viete sa k nej dostať aj vyhliadkovou loďou. Po návšteve historicky najstaršieho hradu na Slovensku bude čas ochutnať aj miestnu špecialitu, ktorou je ovocné víno z čiernych, červených i bielych ríbezlí. Ríbezľák sa v tejto oblasti vyrábal už koncom 19. storočia a okrem lahodnej chute je dobrý aj pre naše zdravie.

Odporúčame skombinovať: s Vláčikom Blaváčikom, s autobusovou prehliadkou, s návštevou novej rozhľadne na Devínskej Kobyle, s plavbou loďou po Dunaji.

Čo všetko uvidíte počas prehliadky: Hrad Devín a jeho expozície. Počas sezóny sa konajú aj vystúpenia historických šermiarov a návštevníci si môžu vyskúšať rytierske disciplíny ako hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Detičky poteší malá ZOO a poníky.

Trvanie prehliadky: 2-4 hodiny, podľa Vášho uváženia, času a kondície 🙂

Devin

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?