Prehliadky a výlety

Ochutnávky vína a piva

Tieto špeciálne prehliadky sú určené pre milovníkov kvalitného moku vo forme vína alebo piva, maškrtníkom a milovníkom sladkého vieme ponúknuť návštevu v čokoládovni. Vezmeme Vás do typickej bratislavskej viechy alebo vínnej pivnice, kde Vám someliéri okrem prezentácie vinohradníckej tradície pripravia aj výber najlepších bielych, červených či ružových vín priamo zo sudov alebo fliaš. Ďalšia možnosť je ochutnať vína priamo u miestneho vinára v malokarpatskej oblasti. Jedinečný zážitok spojený s ochutnávkou remeselných, nefiltrovaných i nepasterizovaných pív z lokálnych pivovarov doplní okrem útulnej krčmičky aj vhodne zvolený záhryz. Tí zvedavejší sa môžu aj sami postaviť za výčap a skúsiť stočiť svoje pivo.

Odporúčame skombinovať: s autobusovou prehliadkou, pešou prehliadkou Starého mesta, prípadne s vyhliadkou na UFO a tu tiež ochutnávkou luxusnejších slovenských pív alebo vín.

Čo všetko ochutnáte:  viaceré vybrané vzorky vína alebo piva, malé občerstvenie

Trvanie prehliadky: 1,5-2 hodiny, podľa Vášho uváženia, času a kondície 🙂

vinohrady
pivo

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?