Prehliadky a výlety

Postkomunistická túra v starej Škodovke

Na tento výlet v legendárnom aute československej výroby určite nikdy nezabudnete! Povozíme Vás po našom meste v pohodlí auta, ktoré sa narodilo ešte pred Nežnou revolúciou a na ktoré sa nielen naši rodičia zapisovali do poradovníka. Navštívime miesta, ktoré pamätajú budovanie socializmu i život za železnou oponou. Dnes možno autá z východného bloku vzbudzujú skôr úsmev na tvári, ale v minulosti boli práve vyleštené Škodovky pre ich majiteľov malým kúskom slobody.

Pripravili sme zaujímavú trasu so zaujímavými miestami našej minulosti, počas ktorých Vám naši sprievodcovia povedia autentické príbehy z čias nedávno minulých. Nebude chýbať ani piknik na Slavíne v podobe československých pochutín ako kofola, vinea, horalka, chrumky alebo sójový suk. Na zahriatie servírujeme aj čaj (r)umom. Naši potravinárski inžinieri boli veľmi šikovní a ich produkty pretrvali dodnes!

Odporúčame skombinovať: pešou prehliadkou Bratislavy, návštevou bunkrov, posedením v podniku, ktorý prežil časy socializmu, návštevou tržnice

Čo všetko uvidíte počas prehliadky: historickú aj modernú časť Bratislavy, nevynecháme ani najväčšiu slovenskú spálňu – sídlisko Petržalka, sochy a námestia, čo si všeličo pamätajú, architektonické skvosty ako obrátená pyramída a aj pamätník sovietskych vojakov Slavín

Trvanie prehliadky: 2-3 hodiny, podľa Vášho uváženia, času a kondície 🙂

bratislava
bratislava

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?