Vyhliadková plavba

Bratislava – Čunovo a späť

Dĺžka plavby:
20 km

Trvanie plavby:
150 min

Nádherný výlet ponúka okrem úžasného zážitku z plavby loďou, možnosť vychutnať si symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a okolitej prírody. Dvojhodinovú prestávku v Čunove môžete stráviť v areáli Divoká voda, návštevou galérie Danubiana Meulensteen Art alebo príjemnou prechádzkou po okolí či kávičkou – program je len na Vás. Táto plavba je vhodná aj pre cyklistov, ktorým poúkame jednosmerný lístok loďou.

Trasa a cenník plavby

Plavby sa konajú len v konkrétnych termínoch: 8. 6., 29. 6., 12. 7., 26. 7., 10. 8., 30. 8., 21. 9. 2024
Bratislava 10:00 odchod
Čunovo 11:00 príchod
prestávka 2 hodiny
Čunovo 13:00 odchod
Bratislava 14:30 príchod

* Deti do 2 rokov cestujú zdarma bez nároku na vlastné sedadlo

Info o vyhliadkových lodiach

Z Osobného prístavu v Bratislave máte možnosť plaviť sa do Čunova v konkrétnych vopred vypísaných termínoch v mesiacoch jún-september. Na lodi je bufet, kde je možnosť zakúpiť si nápoje a občerstvenie. Loď pristáva neďaleko Galérie Danubiana. Striedajú sa tu prehliadky popredných umelcov, ale je tu aj možnosť prechádzky po rozľahlom parku.

O Galérii Danubiana sa viacej dozviete tu: www.danubiana.sk

Náš tip: vezmite na palubu aj svoj bicykel a skombinujte výlet s jednou cestou na dvoch kolesách. Vyberte si z ponuky jednosmerný lístok a doprajte si popri plavbe aj cyklotúru z Bratislavy do Čunova alebo naopak! Kapacita pre bicykle je obmedzená, preto treba zakúpiť aj lístok pre bicykel v cene 2 eurá.