Prehliadky a výlety

Bratislava zhora

Táto prehliadka je určená pre milovníkov výšok, rýchlovýťahov a výhľadov. Za 45 sekúnd Vás výťah vyvezie z nuly takmer pod oblaky. Vo výške 95 sa na dvoch pylónoch nachádza jedna z najkrajších vyhliadok na Bratislavu známa pod menom UFO.

Vyhliadková veža UFO neunikne oku žiadneho návštevníka mesta a nájdete ju takmer na každej fotografii Bratislavy. Moderná stavba nad Novým mostom je vlastne reštaurácia s vyhliadkou a dodnes reprezentuje jednu z najodvážnejších stavieb svojej doby v rámci jednopylónového mosta. V roku 2001 bol most s vyhliadkovou vežou vyhlásený za slovenskú stavbu storočia v kategórii mostné stavby. Dnes táto veža patrí do veľkej medzinárodnej rodiny v organizácii The World Federation of Great Towers. Vezmeme Vás doslova pod oblaky Bratislavy a okrem krásnej vyhliadky na celé mesto sa môžete občerstviť kávou s tortičkou, pohárom prosecca alebo koktejlom. Tento výlet je zaujímavý aj ako nočná jazda mestom s bonusom večernej vysvietenej panorámy!

Odporúčame skombinovať: s vláčikovou alebo autobusovou prehliadkou, pešou prehliadkou Starého mesta, s ochutnávnku vybraných druhov slovenského vína alebo piva na vyhliadke.

Trvanie prehliadky: 1,5-2 hodiny, podľa Vášho uváženia, času a kondície 🙂

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?