Prehliadky a výlety

Prehliadky na skok od Bratislavy

danubianaa

Máte k dispozícii viac času? Radi Vám ponúkneme aj rôzne výletné ciele neďaleko hlavného mesta. Vezmeme Vás loďou, autobusom alebo luxusnou limuzínou, všetko v spoločnosti kompetentného sprievodcu.

Určite pri tom nevynechajte jedinečnú Galériu Danubiana Meulensteen Art Museum, ktorá sa nachádza na dunajskom poloostrove, len 15 km od Bratislavy. Toto jedinečné múzeum moderného umenia ponúka výstavy domácich i medzinárodných umelcov a je obklopené krásnym parkom s množstvom fotogenických sôch.

danubianaa
Komarno

Ak nie ste zrovna milovníci umenia, tak Vás pozývame do Komárna, jedného z najstarších slovenských miest. Rodisko hudobného skladateľa Franza Lehára určite prekvapí aj svojim Nádvorím Európy, ktoré na ploche 6500m2 reprezentuje 45 oblastí Európy a ich typickú architektúru. Nebude chýbať ani prehliadka historickej obrannej pevnosti Monostori.

schlosshof

Neďaleko Bratislavy nájdete nielen mestečko Hainburg, ale rímske mestečko Carnumtum a barokový zámok Schlosshof s najväčšou záhradou Rakúska. Toto reprezentačné sídlo dal postaviť ešte v roku 1726 Princ Eugen Savojský a svoj apartmán tu mala aj cisárovná Mária Terézia či známa princezná Sissi. Dnes tu návštevníci môžu obdivovať nielen netradičné druhy rastlín, ale aj fontány, sochy a popri koňoch i netypické zámocké zvieratá ako ťavy, somáre a kozu s troma rohami.

schlosshof
náš tip

Kombinovaný výlet na Devín

(cesta loďou + cesta vláčikom Blaváčikomna trase Bratislava – Devín – Bratislava)

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?