Prehliadky a výlety

Špeciálne prehliadky

Ak máte pocit, že ste už všetko videli, prípadne chcete zmenu od tradičnej prehliadky dopravným prostriedkom a peši, tak ste u nás na správnej adrese! V ponuke máme aj špeciálne prehliadky, kde tú klasiku obohatíme návštevou historickej cukrárne, kde ochutnáme zákusok a kávičku, ak obľubujete hudbu, tak Vám v rámci potuliek po meste zorganizujeme malý koncert s ukážkami hudobných diel skladateľov, ktorí pôsobili v Prešporku a naši sprievodcovia Vám radi predstavia aj dôležité židovské pamiatky i typické stavby komunistickej architektúry.

Ak si nevyberiete z ponuky Sladká Bratislava, Hudobná Bratislava, Židovská Bratislava či Komunistická Bratislava, tak máme pre Vás ešte ďalší nápad: prehliadka automobilky Volkswagen v Devínskej Novej Vsi spojená so zážitkovou jazdou na VW Touareg na offradovej trati s rôznymi povrchmi, sklonmi a prevýšeniami.

náš tip

Kombinovaný výlet na Devín

(cesta loďou + cesta vláčikom Blaváčikomna trase Bratislava – Devín – Bratislava)

Rezervácia

Rezervujte si Vašu prehliadku presne podľa Vašich predstáv ešte dnes.

Napíšte nám do požiadavky preferovaný dátum a čas prehliadky, počet hostí a jazyk sprievodcu. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru! Ak potrebujete, postaráme sa aj o zabezpečenie vhodnej reštaurácie či dopravných prostriedkov.

  Vaše meno: (povinné)

  E-mail: (povinné)

  Mobil: (povinné)

  Požiadavka na prehliadku: (povinné)

  Opíšte kód: (povinné) captcha

  ?

  ?