Spoznajte, objavte a zažite

Bratislavu a okolie

Bratislava z paluby

vyhliadkovej lode

Poďte sa zviezť

vláčikom po Bratislave i na Devín

Nezabudnuteľné chvíle

na vlnách Dunaja

O Blue Danube Tours

O Blue Danube Tours

Naša rodinná firma vznikla v roku 1995 a špecializujeme sa na programy pre hostí prichádzajúcich do Bratislavy na kabínkových lodiach. Okrem tradičnej prehliadky mesta ponúkame aj výlety po Slovensku, ochutnávky vína, piva, čokolády, jazdy Vláčikom Blaváčikom i plavby po Dunaji. Našim klientom radi pripravíme aj programy na mieru podľa ich požiadaviek. Sme k dispozícii 24 hodín denne a milujeme výzvy. S nami zažijete Bratislavu všetkými zmyslami!

O Blue Danube Tours

Špecialisti na Dunaj, Bratislavu a okolie, dlhoročné skúsenosti

Zážitkové programy, profesionálni sprievodcovia, rôzne jazyky prehliadok

Vlastné vyhliadkové vozidlá, pre jednotlivcov i veľké skupiny

Plavby ľodou po Dunaji

Vláčik Blaváčik

Vyhliadkové jazdy pre malých i veľkých

Od roku 2005 ponúkame jazdy našimi červenými  vláčikmi Blaváčikmi na Bratislavský hrad, na Devín a do lesoparku na Železnej Studničke, všetky okruhy s výkladom sprievodcu.  Vláčik premáva za každého počasia, lebo okrem príjemného sedenia a stiahnuteľných okien má aj pevnú strechu. Odvezieme nielen svadobčanov, ale aj celé škôlky a školy na nezabudnuteľný výlet!

Dovolenka na lodi

Prehliadky a výlety

Naši sprievodcovia

Pre našich hostí len to najlepšie

Dobré meno a kvalitu služieb Blue Danube Tours tvoria aj naši sprievodcovia. Až oni svojim rozprávaním premenia Váš výlet po Bratislave na zážitok. Spolupracujeme s profesionálnymi a skúsenými sprievodcami s certifikátmi BKIS alebo SSSCR, ktorí sprevádzajú v takmer všetkých svetových jazykoch. Neváhajte nás osloviť, keď hľadáte program pre Vašich príbuzných, obchodných partnerov či zahraničné delegácie!

Recenzie